top of page

VITAL DENTAL CLINIC

 "Lasery w praktyce stomatologicznej" dr n. med. Beata Petkowicz, lek. stom. Marek Marcinkowski
2010.11.27

lek. stom. Marek Marcinkowski

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Były starszy asystent Katedry Protetyki Stomatologicznej AMG. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Organizator i wykładowca wielu kursów z zakresu implantologii; implantoprotetyki; protetyki oraz innych dziedzin medycyny stomatologicznej. Kierownik i właściciel kliniki stomatologicznej:

VITAL DENTAL CLINIC

ul. Fieldorfa 17
80-041 Gdańsk

Dr n. med. Beata Petkowicz specjalista II stopnia chirurgii stomatologicznej

Adiunkt Katedry i Zakładu Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wykładowca i uczestnik krajowych i zagranicznych konferencji i sympozjów. Autor i organizator wielu warsztatów i kursów z zakresu medycyny jamy ustnej, chirurgii stomatologicznej, chirurgii laserowej, zaawansowanej chirurgii periodontologicznej. Dr Petkowicz jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych.
W obszarze jej głównego zainteresowania jest epidemiologia, etiopatogeneza chorób błony śluzowej jamy ustnej, wczesna diagnostyka raka jamy ustnej, leczenie i monitorowanie zmian przednowotworowych.
Dr Beata Petkowicz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo- Twarzowej.

implantaris2020PNG_edited.png
bottom of page